Ата-аналарға арналған нұсқаулық. Инструктаж для родителей. » КГУ «Общеобразовательная школа № 61» Управления образования города Алматы
» » » Ата-аналарға арналған нұсқаулық. Инструктаж для родителей.

Ата-аналарға арналған нұсқаулық. Инструктаж для родителей.

Құрметті ата-аналар!
Балаларыңызды үйде жайлы сезіну үшін, сондай-ақ онлайн оқыту кезінде мектепте де, оларға мектептегідей барлық мүмкін жағдайларды беріңіз.
Мысалы, етік қабырғаға соғып, із қалдырсын, сүйіктілерінің (немесе олар ұнатпайтын) есімдері үстелдерге сызылып тасталсын. Бөлмелердегі жарықты өшірмеңіз, кәмпиттер мен чиптерден жасалған кәмпиттер Барлық ашық тесіктерге жабылады. Үстелдер мен орындықтардың астына Сағыз жабыстырыңыз. Қағаз бөліктері бөлмеге шашылып, қоқыс жәшігінің жанынан лақтырылады. Әр 10 минут сайын олар дәретханаға барып, дымқыл дәретхана майлықтарын төбеге лақтырады.
Олар бүкіл дауыста айқайлап, бір бөлмеден екінші бөлмеге жүгірсін.
Ең бастысы, оларға ешқандай жағдайда айқайламаңыз, өйткені сіз олардың нәзік психикасын бұза аласыз, ең бастысы, нервтеріңізді сақтаңыз, өйткені жүйке жасушалары қалпына келмейді.
Ал балалар аздап бұзақылық жасайды және бәрі. Өйткені, бұл балалар. Оның үстіне сізде тек 3 немесе 4 бар. Мектептегі сияқты емес, сыныпта 33-40.
Және бұл тек екі апта. Содан кейін олар бізге оралады

Уважаемые родители!
Чтобы Ваши дети чувствовали себя дома  комфортно также как и в школе во время онлайн обучения, предоставьте им все возможные условия как в школе.
Например,  пусть в ботинках пинают по стенам оставляя следы, на столах выцарапывают имена своих любимых (или тех кого они не любят). Не выключают свет в комнатах, затыкают во все открытые отверстия фантики от конфет и чипсов. Приклеивают под столы и стулья жвачку. Разбрасывают по комнате кусочки бумаги и мимо урны кидают мусор. Каждые 10 минут идут в туалет и кидают в потолок влажные туалетные салфетки.
Пусть во весь голос кричат и бегают с одной комнаты в другую.
И самое главное ни в коем случае не кричите на них, ведь вы можете испортить их нежную психику, а  главное берегите свои нервы, ведь нервные клетки не восстанавливаются.
А дети немного пошалят и все. Ведь это дети. Тем более их у Вас всего 3 или 4. Ни как в школе по 33 - 40 в классе.
И это ведь только на две недели. А потом они обратно вернутся к нам.