Жетістіктер/Достижения » КГУ «Общеобразовательная школа № 61» Управления образования города Алматы

Жетістіктер/Достижения

Ғылыми жобалар
Аудандық деңгей

Бастауыш сынып оқушыларының зерттеу жұмыстарының аудандық конкурсы
"Мен әлемді білемін"
1.Егоров Антон, 4 А сынып - "Сейфуллин даңғылы - Алматының көрікті жері" жобасы үшін "Мен және менің әлемім" номинациясы бойынша ғылыми жобалар байқауының аудандық кезеңінде 1 орын, мұғалім Сергеева Н.В.
2.Амангелді Алдияр, 3Г-3 орын - полиэтилен пакеттерінің экологияға әсері " мұғалім Сергеева Н.В.
3.Бөдене Элиза, 3Г - - 3 орын "балкондағы қызанақ" мұғалім Сергеева Н.В.
4.Аманжол Айқын, "Менің мектебім ғимаратының тарихы" жобасы үшін "Мен және менің әлемім" номинациясы бойынша ғылыми жобалар байқауының аудандық кезеңінде 2г-3 орын, мұғалім А. С. Оразаева.

Научные проекты
Районный уровень

Районный конкурс исследовательских работ учащихся начальных классов
«Я познаю мир»
1.Егоров Антон , 4 А класс - 1 место в районном этапе конкурса исследовательских проектов в номинации «Я и мой мир» за проект «Проспект Сейфуллина- достопримечательность Алматы», учитель Сергеева Н.В.
2.Амангельды Алдияр, 3г – 3 место -Влияние полиэтиленовых пакетов на экологию» учитель Сергеева Н.В.
3.Перепелица Элиза , 3г- – 3 место «Помидорки на балконе» учитель Сергеева Н.В.
4.Аманжол Айкын , 2г - 3 место в районном этапе конкурса исследовательских проектов в номинации «Я и мой мир» за проект «История здания моей школы», учитель Оразаева А.С.