Түрксіб ауданының мектеп басшыларына арналған Семинар/Семинар для руководителей школ Турксибского района » КГУ «Общеобразовательная школа № 61» Управления образования города Алматы
» » » Түрксіб ауданының мектеп басшыларына арналған Семинар/Семинар для руководителей школ Турксибского района

20 қарашада Алматы қаласы Түрксіб ауданының мектеп басшыларына арналған семинар өтті. Семинардың тақырыбы "мектепті оқу-әдістемелік қамтамасыз ету: "Оқу-тәрбие процесінің сапасы тұрғысынан сараптама".
Smart семинардың мақсаты: оқытудағы құзыреттілік тәсіл, Қазақстан Республикасының білім беруді жаңғырту жағдайында білім беру процесін жетілдіру. Семинар бағдарламасы: Оқу үдерісін сараптау және әдістемелік қамтамасыз ету бойынша педагогикалық ұжымның жұмыс тәжірибесінен " - УР жөніндегі директордың орынбасары Р. б. Ахмедьярова "тәрбие үдерісінің жұмыс сапасын сараптау" - ТЖ жөніндегі директордың орынбасары А. С. Оразаева, 5 " В " сынып сабақ-Lesson study зерттеуі, орыс әдебиеті, А. С. Пушкин "о Ертегі өлген ханшайым және жеті батыр туралы"
тақырыбы:" жақсылық пен жамандықтың күресі", орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі М.Т. Мырзатаева 8" А " сынып. Сабақтар - "сыни ойлау тәсілдері" шағын оқыту. Тарих сабағы "Қазақстанның әскери-казактық отарлауы" - тарих пәнінің мұғалімі Т.М. Дюсенов"ағылшын тілі сабақтарында тыңдау тәсілдері". "Шекспир фестивалі" ағылшын тілі сабағы - ағылшын тілі мұғалімі Федякова Н.А.. Бастауыш сынып мұғалімдері 2 "А", 2 "Б", 2 "В" "әлемді тану пәні бойынша БЖБ модерациясы". Трофимова а. Н. – МБ басшысы, Морозова Е.А., Джевагирова м. Н. "2017-2018 оқу жылындағы МБ СЭЦ талдауы"МБ отырысы. Дене шынықтыру пәнінің мұғалімі, ҚМ басшысы Е. В. Масленко "менің әдістемелік қоржыным" жұмыс тәжірибесінен "жиынтық бағалауға дайындық кезінде цифрлық технологияларды пайдалану" математика пәнінің мұғалімі О. С. Гриценко.

20 ноября прошел семинар для руководителей школ Турксибского района города Алматы. Тема семинара "Учебно-методическое обеспечение школы: «Экспертиза с позиции качества учебно-воспитательного процесса».
Smart цель семинара: компетентностный подход в обучении, совершенствование образовательного процесса в условиях модернизации образования Республики Казахстан. Программа семинара: Из опыта работы педагогического коллектива по экспертизе учебно процесса и методическому обеспечению» - зам.директор по УР Ахмедьярова Р.Б. «Экспертиза качества работы воспитательного процесса» - зам.директор по ВР Оразаева А.С., 5 «В» класс Урок – исследование Lesson study, русская литература, А.С. Пушкин «Сказка о мертвой царевне и о семи богатырях»
тема: «Борьба добра со злом», учитель русского языка и литературы Мурзатаева М.Т. 8 «А» класс. Уроки –микропреподавание «Приёмы критического мышления». Урок истории «Военно-казачье колонизация Казахстана» - учитель истории Дюсенов Т.М. «Приёмы аудирования на уроках английского языка». Урок английского языка «Фестиваль Шекспира» - учитель английского языка Федякова Н.А.. Учителя начальных классов 2 «А», 2 «Б», 2 «В» «Модерация СОР по предмету Познание мира». Трофимова А.Н. – руководитель МО, Морозова Е.А., Джевагирова М.Н. Заседание МО СЭЦ «Анализ МО СЭЦ за 2017-2018 уч. год». Учитель физ.культуры, руководитель МО Масленко Е.В. Из опыта работы «Моя методическая копилка» «Использование цифровых технологий при подготовке к суммативному оцениванию» учитель математики Гриценко О.С.