Туған жер байқауына қатысу/Участие в конкурсе Туған жер » КГУ «Общеобразовательная школа № 61» Управления образования города Алматы
» » Туған жер байқауына қатысу/Участие в конкурсе Туған жер

Туған жер байқауына қатысу/Участие в конкурсе Туған жер

"Достық" оқушылар командасы "Ынтымағы жарасқан туған өлкем - Қазақстан", "100 ұлт, 100 Халық, 100 тайпа, баршаңызға "Рахмет" және саған тағзым"ұранымен.Туған өлкенің тарихын білуге арналған аудандық "Туған жер" зияткерлік байқауына қатысты.Түрксіб ауданындағы 17 мектептің ішінде 3 орын иеленді. Қатысушыларды Қазақ тілі мұғалімдері Турусбекова А. С., Абдраманова Ж. А., біздің қатысушылар: Абылай Жанель 9"А" сыныбы, Юлдашева Зухра 9"А" , Юлдашева Фатима 9 "А" сыныбы, Подковрин Иван 9 "В" сыныбы, Толстой Илона 9 "В" сыныбы, Шенгелия Николаз 9 "А"сынып, Гриценко Григорий 9" А "сынып, Морозова Екатерина 8" В " сынып.
Команда школьников "Достык" под девизом: "Ынтымағы жарасқан туған өлкем - Қазақстан", "100 наций, 100 народов, 100 племен, всем вам "Рахмет" и низкий вам поклон". Участвовали в районном интеллектуальном конкурсе "Туған жер" на знание истории родного края. Среди 17 школ Турксибского района заняли 3 место. Участников готовили учителя казахского языка Турусбекова А.С., Абдраманова Ж.А., Наши участники: Абылай Жанель 9"А" класс, Юлдашева Зухра 9"А" , Юлдашева Фатима 9 "А" класс, Подковырин Иван 9 "В" класс, Толстых Илона 9 "В" класс, Шенгелиа Николаз 9 "А" класс, Гриценко Григорий 9 "А" класс, Морозова Екатерина 8 "В" класс.