"Мектепке жол" республикалық акциясы/Республиканская акция "Дорога в школу" » КГУ «Общеобразовательная школа № 61» Управления образования города Алматы
» » "Мектепке жол" республикалық акциясы/Республиканская акция "Дорога в школу"

"Мектепке жол" республикалық акциясы/Республиканская акция "Дорога в школу"

№ 61 ЖББМ КММ-де 2018 жылдың 1 тамызы мен 30 қыркүйегі аралығында " Менің таңдауым-балаларға көмек!"оқу жылының басына дайындық кезінде аз қамтылған отбасылардан шыққан оқушыларға қолдау көрсетуге және әлеуметтік себептер бойынша 1 қыркүйекте балалардың мектепке келмеуінің алдын алуға бағытталған.
Барлық ниет білдірушілерден "Мектепке жол" акциясына қатысуға көмектесулерін сұраймыз.

В КГУ ОШ № 61 в период с 1 августа по 30 сентября 2018г. проходит акция "Дорога в школу" под девизом "Мой выбор - помощь детям!", направленное на оказание поддержки школьников из малообеспеченных семей во время подготовки к началу учебного года и предупреждения неявки детей в школу 1 сентября по социальным причинам.
Просим всех желающих помочь участвовать в акции "Дорога в школу".